Kino bez bariér

KINO BEZ BARIÉR NA 56. MEZINÁRODNÍM FILMOVÉM FESTIVALU KARLOVY VARY 1. -  9.7. 2022


CZ | EN


Časté otázky

Pro koho je projekt určen? Kdo může využívat jeho služeb?

Projekt je určen pro návštěvníky filmového festivalu v Karlových Varech na invalidním vozíku. Pro možnost využívání našich služeb je třeba se pouze zkontaktovat s projektem buďto prostřednictvím e-mailu, telefonu, nebo přímo na festivalu u naší přepážky.

 

Jsou lístky na filmová představení zdarma?

Ano, vstupenky jsou zdarma vždy pro vozíčkáře a jednu osobu jako jeho doprovod. Vstupenky je třeba si vyzvednout na přepážce Kina bez bariér.

Jak je možné využít možnosti dopravy po Karlových Varech?

Naše mikrobusy jsou hostům projektu k dispozici každý den od 9 hodin ráno do 1 hodiny v noci. Službu je třeba si předem objednat buď telefonicky, nebo osobně u přepážky Kina bez bariér. Noční dopravu je možné si objednat jen do 22 hodin, poté se již objednávky nepřijímají.

 

Kde najdeme přepážku Kina bez bariér?

Přepážka Kina bez bariér bude umístěna v akreditačním centru festivalu v hotelu Thermal. Na přepážce budou celý den přítomni naši asistenti, kteří Vám pomohou a poradí v případě jakýchkoli dotazů nebo problémů.

 

Je zajištěn bezbariérový vstup do promítacích sálů?

Ano, v sálech, do kterých Kino bez bariér nabízí vstupenky, je zabezpečen bezbariérový vstup. Do ostatních kin je v případě potřeby nutné si zajistit vstupenku v běžných festivalových pokladnách.


innogy - sponzor projektu

Film Servis Festival Karlovy Vary, Panská , 110 00 Praha 1
Tel:777 484 442
Email: kbb@kviff.com

KVIFF - partner projektu