Kino bez bariér

KINO BEZ BARIÉR NA 56. MEZINÁRODNÍM FILMOVÉM FESTIVALU KARLOVY VARY 1. -  9.7. 2022


CZ | EN


Doprava

Projekt Kino bez bariér poskytuje svým hostům a jejich doprovodu možnost využít dopravního servisu v Karlových Varech a jeho blízkém okolí po dobu trvání Mezinárodního filmového festivalu. Doprava je zajišťována dvěma speciálně upravenými mikrobusy s řidiči a je poskytována zdarma.

Kdy a kde si lze dopravu objednat

Dopravu si lze objednat na přepážce Kina bez bariér, buď osobně, nebo telefonicky. Noční dopravu (od 22:00 do 1:00) je nutno objednat nejpozději do 22:00, pozdější objednávky již bohužel nemohou být akceptovány.

Kdy a kde je možné dopravní služby využívat

Dopravních služeb je možné využívat v časovém rozmezí 9:00 – 1:00. Po jedné hodině v noci nebude doprava zajišťována. Dopravní služby je možné využít v Karlových Varech a jejich okolí, nejdále však do okruhu 15 km od Karlových Varů.

Parkování

U hotelu Thermal budou hostům projektu Kino bez bariér k dispozici dvě parkovací místa pro krátkodobé parkování.

Další možnosti

V rámci městské hromadné festivalové dopravy jsou nasazeny nízkopodlažní autobusy, které je rovněž možné využít pro přepravu v Karlových Varech. Jízdní řády všech tří festivalových linek, které spojují festivalová kina, budou k dispozici v Informacích před akreditačním střediskem v hotelu Thermal.
 


innogy - sponzor projektu

Film Servis Festival Karlovy Vary, Panská , 110 00 Praha 1
Tel:777 484 442
Email: kbb@kviff.com

KVIFF - partner projektu