Kino bez bariér

KINO BEZ BARIÉR NA 58. MEZINÁRODNÍM FILMOVÉM FESTIVALU KARLOVY VARY 28.6. -  6.7. 2024


CZ | EN


O projektu

První ročník projektu "Kino bez bariér" se v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech uskutečnil v roce 2000. Hned od počátku se projekt setkával s kladnými ohlasy veřejnosti a každým rokem i se stoupajícím zájmem mezi handicapovanými. Jeho hlavním cílem je poskytnout a zajistit vozíčkářům formou informačního a asistenčního servisu podmínky srovnatelné se standardem na kulturních akcích podobného charakteru v zemích Evropské unie.

Během karlovarského festivalu nabídne Kino bez bariér vozíčkářům a jejich doprovodu i letos informace o bezbariérovém ubytování a stravování, či možnost rezervace vstupenek na jednotlivá představení do bezbariérových sálů. K dispozici budou asistenti, kteří pomohou při orientaci v dění festivalu, speciálně upravený mikrobus pro přepravu po Karlových Varech a okolí i parkovací místa přímo u hotelu Thermal.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že Kino bez bariér bude Vaší příjemnou vzpomínkou na návštěvu 58. Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.


innogy - sponzor projektu
České dráhy - sponzor projektu

Film Servis Festival Karlovy Vary, Panská , 110 00 Praha 1
Tel:777 484 442
Email: kbb@kviff.com

KVIFF - partner projektu